Hoppa till innehållet

Läs mer om hur du kontaktar oss!

Ordförande
Erik Granbeck, Strängnäs
erik.granbeck@strangnas.se

Vice ordförande
Regina Westas-Stedt,  Björkvik
regina.westas-stedt@vingaker.se

Sekreterare
Leif Lundborg, Hållsta
leiflundborg2@gmail.com

Kassör  
Vakant

Övriga ledamöter 
Eva Strömvall, Sundbyholm
evastromvall@hotmail.se 

Ewa Callhammar, Katrineholm
ewa.callhammar@liberalerna.se 

Annika Gustafsson, Strängnäs
annicavgustafsson@gmail.com

Rocco Gustavsson, Eskilstuna
rocco.gustavsson@icloud.com

Berit Christoffersson, Nyköping
berit.christoffersson@nykoping.se

Carla Swenson, Flen
carla.sw@hotmail.com

Suppleant
Elin Eriksson, Näshulta
elin@hokarr.com

För kontaktuppgifter till valberedning och revisorer kan du prenumerera på våra nyhetsbrev.
Skicka ett meddelande till carla.sw@hotmail.com